Bursa’nın en nezih ilçelerinden biri olan Yıldırım genelinde sizlere Beko teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz geçmişten günümüze dek cihazlarınızda meydana gelen sorunların tamamını gidermeyi amaç edinmiştir. Cihazlarınızın çok kısa bir süre içinde gerekli bakım ve onarımlarının yapılmasını sağlamakta olan şirketimiz beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaç edinmiştir. Yıldırım Beko servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih ediliyor olmamızın en önemli sebeplerinden bir tanesi gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir büyüme sağlıyor olmamızdır.

Yıldırım’da hangi hizmetleri sunuyoruz?

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre mutfak ürünleri, kombi ve klima cihazlarınız için Bursa’nın Yıldırım ilçesinde sizlere hizmet sunuyoruz. Geçmişten günümüze dek alanında uzman teknik servis ekiplerimiz ile beraber hizmet vermekte olan şirketimiz beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Daima müşteri memnuniyeti elde edebilmek üzere önce iş güvenliği önlemlerinin alınmasını sağlamak sonra da cihazlarınızın profesyonel ekipler tarafından sağlanıyor olması söz konusu olacaktır.

Beko servis kalitesi ve garantili bakım onarım hizmetleri;

Yıldırım beko servisi sizlere alanında uzman ekipler ile cihazlarınıza garantili bir şekilde hizmet sunmaktadır. Cihazlarınız için profesyonel servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz 1 yıl boyunca garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Bu işlemin detayları adresinize gelen teknik servis ekiplerimiz tarafından yapılan işlemlerin sonucunda sizlere sunulmaktadır.

Garantisi bitmiş ürünler için hizmet veriyoruz;

Teknik servis ekiplerimiz garanti dışı hizmet birimi olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bursa genelinde ve Yıldırım’da hizmet vermekte olan şirketimiz yetkili servis değildir. Sizlere özel olanaklar ile servis hizmetleri sunmakta olan şirketimiz yapılan işlemler sonucunda size bir form bırakır ve ilerleyen zamanlarda tekrar aynı sorun olursa bırakılan form üzerinde yer alan numaralar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Şubeler