Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Beko servisi arayışı içinde olan bireyler ve şirketler tarafından tercih ediliyor olmamızın en önemli sebeplerinden bir tanesi alanında uzman teknik servis ekiplerine sahip olmamızdır. Şirketimiz kendi içinde yetiştirmiş olduğu Osmangazi Beko teknik servis ekipleri ile beraber sizlere en kısa zaman dilimi içinde profesyonel servis hizmetleri sunmaktadır.

20 yıldan beri sektörün öncü kuruluşuyuz;

Çünkü yaşam boyu Beko kalitesini benimsemiş olan insanların Beko marka cihaz arızaları ile ilgili olarak tüm sorunlarının çok kısa bir zaman dilimi içinde giderilmesini sağlamakta olan bir şirketiz ve cihazlarınız ile ilgili olarak meydana gelen sorunlarda doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Hangi cihazlar için hizmet veriyorsunuz?

Şirketimiz Bursa genelinde Beko marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazları için hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman teknik servis ekiplerimiz Beko marka küçük ev aletleri ve elektronik ürünler için hizmet vermemektedir.

Bizi tercih ederseniz;

  1. Çok kısa bir süre içinde servis ekiplerimiz adresinize gelir.
  2. Cihazlarınız için arıza tespit işlemleri yapılır.
  3. Bakım onarım için size bir teklif sunulur.
  4. Cihazlarınızın gerekli bakım ve onarım sunulan teklifin kabul edilmesi durumunda uygulanır.

Sizlere daima profesyonel kalitede servis hizmetleri vermeyi amaç edinmiş olan şirketimiz beklentilerinizin üzerine çıkmayı ve daima müşteri memnuniyeti elde etmeyi sağlar.

1 yıl boyunca garantili servis hizmetlerinden yararlanmak ister misiniz?

Bunun için cihazlarınızda meydana gelmiş olan arızalar için doğrudan şirketimize ulaşmanız gerekmektedir. Sizlere alanında uzman teknik servis ekiplerimiz hizmet vereceği vakit cihazlarınız ile ilgili sorunların giderilmesini sağlıyor. Bunun akabinde ise sizlere sunuyor olduğu belgeler dâhilinde cihazlarınızın bir yıl boyunca teknik servis garantisi altına alınmasını sağlıyor.

Kusursuz hizmet ve tam müşteri memnuniyeti için bizi tercih edin!

Kategoriler: Şubeler