Beko markalı kombilerin servisini Bursa’ya doğalgaz geldiği günden bugüne;

  • Hızlı
  • Sağlam
  • Garantili
  • Fiyat/Kalite oranı en ideal olan

Özellikler de müşterilerimize sunmaktayız.

Beko kombi servisi hızlı olmalıdır çünkü biliyoruz ki kombi olmadan doğalgaz ile çalışan petekler, ocak, sıcak su akışı gibi bir evin daima sağlıklı şekilde çalışması konularda direkt sekteye uğrayacağından Beko kombi servinin hızlı olmasının öneminin farkındayız.

Teknik servis hizmetimizi hızlı yaparken kalite ve sağlamlıktan da asla ödün vermiyoruz. Kullandığımız yedek parçalarım tamamı Beko markalıdır ve bizde tekrar belirtmekte fayda vardır, Bursa Beko servisiyiz. Beko markasının teknik servisi olarak 20 yıldır binlerce servis hizmetini Beko markalı yedek parçalarla yapmış bulunmaktayız.

Değişen yedek parçalar için parça garantisi bizde!

Kullandığımız bütün parçalar, süresi parçasına göre değişmekle beraber bir yıl garantilidir. Bir servis hizmetinde kullandığımız yedek parça, garanti süresince aynı yerden bozulursa, diğer servis hizmetimiz bedavaya gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında Beko kombi servisini bizden başka özellikle de yetkisi olmayan servislere yaptırmanız çok büyük mali kayba yol açabilir.

Beko Kombi Servisi Bursa

Beko kombi teknik servisini garantili şekilde uzman tecrübe ile en hızlı şekilde vermekteyiz. Kurumsal yapımız ve müşterilerimizle ilişkimiz nedeniyle olabilecek en ucuz şekilde bu işlemi gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman tekniker kadrolarımızla, çok kısa bir sürede gerek yerinde gerekse de kurulu yerimizde servis hizmetini veriyoruz. Bu kaliteli yan parçalı, garantili, iyi işçilik ile yapılmış teknik servis hizmetinin bedeli müşterilerimizi şaşırtacak kadar uygun fiyatlıdır.

Özetle Fiyat / kalite oranı en optimum şekilde, 20 yıllık tecrübe ile müşterilerimize ulaştık, ulaşıyoruz ve ulaşacağız. Bursa’nın her ilçesine özellikle de Mudanya, Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerine Beko teknik servisi hizmetini çok kısa sürelerde vermekteyiz. 20 yıldır bizi seçtiğiniz ve seçeceğiniz için teşekkür ederiz.