Türkiye de öncü klima markalarından Beko markasıdır ve Beko markalı klimaların teknik servisinde öncü teknik servisi de Bursa Beko servisidir… Alanında yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren Beko klima servisi Bursa içinde binlerce Beko klima servis hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bursa içinde Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Mudanya ve diğer ilçelerinin tamamına teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin hızı ise müşterilerimizin konumuna göre değişkenlik göstermekle beraber genellikle müşterilerimizin bize ulaştığı gün içerisinde ya da 24 saat içinde teknik servis hizmetimizi müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Beko klimalarının teknik servisini verirken hızlı, kaliteli, garantili şekilde hizmet vermeye ve bu hizmetin bedelini de olabildiğince uygun fiyata vermeye özen gösteriyoruz. Bu vizyonumuzla Beko klima servisini verirken orijinal Beko markalı yedek parçalar kullanıyoruz, kullandığımız yedek parçaların tamamı garanti kapsamındadır.

Beko klima cihazlarınız için bakım yaptırmayı unutmayın;

Teknik servis hizmeti verdiğimiz Beko klimalar garanti süresince aynı yerden bozulursa garanti kapsamında ikinci teknik servis desteğini alıyorsunuz. Bu özelliğimiz Beko teknik servis olduğumuzdan kaynaklıdır ve müşterilerimizin gönlünü rahatlatmaktadır. Çünkü genellikle teknik servis hizmeti verdiğimiz Beko klimalar uzun süreler bozulmamaktadır. Lakin klima cihazlarınız için yıllık olarak bakım yapılması gerekmektedir.

Alanında uzman tecrübemiz ve işinde uzman tekniker kadromuzun avantajlarını da kullanarak, kurumsal kimliğimizi müşterilerimize hızlı ve sağlam bir işçilikle teknik servis hizmeti olarak tanımlıyoruz. Uzman tekniker kadromuz konusunda da bilgilendirmek gerekirse, 20 yıllık tecrübenin sahibi olan tekniker kadromuz, kurulduğumuzdan bugüne büyük sirkülasyonlara uğramamıştır. Ancak bütün teknolojik gelişmelerin eğitimini almış, eğitimli ve işinde uzman teknikerlerden oluşmaktadır. Bu de müşterilerimize başka yerlerde bulamayacakları bir teknik servis deneyimi anlamına gelmekte ve cihazlarınız için bir yıl garantili hizmet verilmektedir.