Evinizde bulunan Beko beyaz eşya ürünlerinin düzenli olarak bakımlarını yaptırıyor musunuz? Beyaz eşya ürünlerini kullandığınız sürece sıkıntı olmadığını arızalandığı zaman çaresine mi bakarım diyorsunuz? Unutmayın, bir ürünün arızalanmasının ardından yaptıracağınız bakım ile birlikte o ürünün uzun soluklu kullanılması arasında çok fark vardır. Sizler eviniz ortamında bulunan Beko beyaz eşyalarınızın düzenli olarak bakımlarını yaptığınız zaman bu eşyaların daha uzun soluklu kullanacağınınızı asla unutmayın! Bu yüzden firmamız Bursa Servisi Servisi olarak Bursa ilinde hizmet vermektedir.

 

Beko beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet veren firmamız her türlü Beko beyaz eşya bakım, onarım, yedek parça ve montaj işlemlerini halletmektedir. Sizlerde bu hususta gerekli bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamak isterseniz yapmanız gereken gayet basittir. Hemen firmamızın çağrı merkezi olan 0224 453 55 43 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Yapacağınız görüşme sırasında firmamız personeli sizin hangi ürününüz ile ilgili ne gibi sıkıntının olduğunu belirleyen arıza formu doldurtmaktadır. Doldurtmuş olduğunuz bu form hemen sizin evinizin adresine en yakın yetkili personelimize teslim edilir. Firma yetkilimiz sizin ile yapacağı görüşmede en uygun olduğunuz vakitte bakım ve onarım için rahatsız etmektedir.

Bursa Servisi Servisi olarak bizler çeşitli beyaz eşyalarınızı bakımlarını ev ortamında yaptığımız gibi başa çıkılamayacak olan sorunlar ile ilgili olarak da firmamızın atölyesine alarak teknik desteği sağlamaktayız. Şikâyet formunda belirtmiş olduğunuz hususlar yerine getirilirken herhangi başka bir arıza meydana gelir ise bu sefer teknik personelimiz sizlere bu durumu ileterek yapılması gerekenleri anlatmaktadır. Arızanın giderilmesi veya parça ihtiyacı için sizin onayınız beklenir ve onay verdikten sonra ancak parça değişimi gerçekleştirilir. Ayrıca Bursa Servisi Servisi olarak bizler her türlü işçilik ve parça değişimlerine en az 1 yıl garanti vermekteyiz.