Bursa Beko servisi olarak bütün Bursa içine ve ilçelerine 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Bu zaman dilimi içinde sadece Beko çamaşır makinelerine binlerce teknik servis hizmeti verdik. Bu büyük tecrübemizi teknik kadrolarda sirkülâsyona uğramamasına özen göstererek Beko çamaşır makinelerinin teknik servis hizmetini verecek kadroların da uzman tecrübeye sahip olmasını sağladık. Özetle kurumsal kimliğimizi ve tekniker kadrolarımızı da sahip olduğumuz üstün tecrübe ile bugünkü teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak şekilde geliştirdik.

Beko teknik servisi Bursa’daki hizmet bölgeleri;

Beko teknik servisi olarak başta Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya olmak üzere Bursa’nın bütün ilçelerine hizmeti vermekteyiz. Bursa’da Beko servisi olarak, bize ulaştığınız andan 24 saat içinde genellikle size teknik servis hizmetini vermekteyiz.

Beko teknik servis olarak hızlı şekilde, kaliteli işçilikle, garantili yedek parçalarla, uygun fiyata teknik servis hizmetini vermekteyiz. Özetle bir teknik servis hizmetinden ne beklentiniz varsa bizde fazlasıyla bulunmaktadır. Bunu da geçmişten günümüze dek müşteri sürekliliğimize bakarak, müşterilerimizin bizi seçme eğilimlerinden görebilirsiniz. Yıllar boyu binlerce Beko markalı ürüne teknik servis hizmetini sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Çamaşır makinesi bakım ve onarım hizmetleri;

Beko çamaşır makinesi servisini verirken, parça değişimi gerekirse kullandığımız parçalar orijinal Beko markalı yedek parçalardır. Bu parçaların her birinin garanti süresi vardır. Vereceğimiz bir teknik servis hizmeti, aynı yerden garanti süresince bozulursa bir diğer teknik servis hizmetimiz garanti kapsamında olacaktır. Bu özelliğimiz oldukça önemlidir ancak belirtmemiz gereklidir ki bu özelliğimiz tek tercih nedenimiz değildir.

Çünkü uzman tekniker kadrolarımız, çalıştıkları günden bugüne binlerce Beko çamaşır makinesinin teknik servis hizmetini vermiştir. Teknolojik olarak gelişmelerini yaşayan ve her teknolojik gelişmenin eğitimini alan teknik kadrolarımızın işçiliği piyasa normlarının çok üstünde bir teknik servis deneyimi yaşatmaktadır.