20 yıldır neredeyse Bursa’nın bütün ilçelerine Beko markalı buzdolaplarının teknik servis hizmetini vermekteyiz. 20 yıllık tecrübemizde garanti süresi dolmuş binlerce Beko buzdolabının servis hizmetini başarıyla sizlere sunduk. Üstelik bir yıl boyunca servis garantisi sunarak teslimatlarımızı sağladık.

Özellikle de Bursa da Nilüfer, Osmangazi, Mudanya Yıldırım ilçe ve çevre ilçelerine hızla teknik servis hizmetini genellikle aynı gün ya da 24 saat içinde vermekteyiz. Kurumsal yapımızı ve tekniker kadrolarımızı müşterilerimizin memnun olacağı şekilde oluşturduk. Müşterilerimizin bizden beklediği hızlı, garantili, iyi işçilikli ve olabildiğince uygun fiyatlı Beko buzdolabı servis hizmetini sağlamaktayız.

Yedek parçalarınız için garantili servis hizmeti bizde!

Beko buzdolaplarının teknik servis hizmetini verirken kullandığımız yedek parçaların markası Beko’dur ve hepsi garantili ürünlerdir. Bunun anlamı ise Beko buzdolaplarının servis hizmetini verdiğimizde, değiştirilen bir parça yine aynı yerinden garanti süresince bozulursa bir diğer teknik servis hizmetinin parça bedeli olmaz. Özetle yapacağımız teknik servis hizmetlerinin yedek parça garantisi şirketimiz tarafından verilmektedir. Bizi tercih etmenizin avantajlarından bir tanesi kusursuz bir hizmet veren Bursa Beko servisi oluşumuzdur.

Çeyrek asra yakında servis tecrübemizle hizmetinizdeyiz!

Beko markalı buzdolaplarının servis hizmetini 20 yıldır sizlere sunmaktayız. Bu 20 yıllık tecrübe ile bugünkü teknolojiye en iyi şekilde uyum sağlayan tekniker ekibimizin yaptığı ve yapacağı teknik servis işlemleri, işçilik kalitesi açısından piyasanın en iyisidir. Geçmişten günümüze dek var olan tecrübemiz, işimizin sürdürülebilir kılınmasının altında doğru tekniker kadromuzun varlığı ve kalitemiz yatmaktadır.

Teknik servis ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler;

Beko buzdolabınız için teknik servis desteği alacaksanız, doğru tercih biziz. Çünkü gerek teknik servis oluşumuzun getirdiği artılar, gerekse de tekniker ekibimizin kalitesi ve kurumsal kimliğimiz sayesinde ki çalışma hızımız size en iyi şekilde teknik desteği vermemizi sağlamaktadır. Bütün bu özelliklerimiz ise piyasa fiyatlandırmasının altında bir fiyatlama politikası izliyoruz ve uygun fiyatla Bursa içinde ve ilçelerinde Beko buzdolabı servisi ni veriyoruz.